Studentský školní batoh Bagmaster BAG 0215 B - Doprava zdarma

Bagmaster
OBVYKLÁ CENA 1.899,00 Kč
UŠETŘÍTE 94,00 Kč
CENA 1.805,00 Kč
VYPRODÁNO
Tříkomorový batoh s polstrovanou kapsou


Bagmaster studentský batoh BAG 0215 B je tří-komorový studentský batoh černý s velmi jemným transfer tiskem. Barevnost potisku šikmé kostky odstíny modré, šedé a černá.

Tento studentský batoh je určen svými rozměry zejména od 2. stupeň ZŠ a více. Pokud zvažujete vybrat tento batoh pro školáka prvního stupně – doporučili bychom ho nejdříve od 5. třídy. Při zvažování vhodnosti vycházejte zejména z rozměrů batohu, případně nás kontaktujte a my vám s výběrem rádi pomůžeme.

Specifikace studentského batohu BAG 0215 B:
Tří-komorový studentský batoh
2 postranní kapsičky na zip, vhodné na láhev
Anatomicky tvarovaná záda, měkce polstrovaná
Nastavitelné ramenní popruhy, měkce polstrované
Organizér, kapsa na MP3 a vývod na sluchátka v zádech batohu
Zpevněné dno
Polstrovaná kapsa uvnitř prostřední komory např. na tablet nebo laptop


Parametry studentského batohu BAG 0215 B:
Materiál: 100% polyester - vnější látka i podšívka
Barva: odstíny modré, šedé a černá/potisk šikmých kostek
Rozměry: 46 x 31 x 21 cm
Hmotnost: 1,1 kg
Nosnost: 9 kg
Objem: 23 l


Detailní popis BAG 0215 B:

Studentský batoh BAG 0215 B má tři komory.

Hlavní komora je velmi prostorná vhodná na školní desky tak na učebnice. Součástí hlavní komory je polstrovaná kapsička na MP3 přehrávač (rozměry: 8,5 x 10 x 2cm), z hlavní komory je vývod na sluchátka v horní části. Uvnitř hlavní komory je velká kapsa na gumu, vhodná např. na separaci sešitů.

Uvnitř druhé (prostřední) komory je polstrovaná kapsa na notebook, v horní části fixovaná popruhem na suchý zip, aby nedocházelo k pohybu batohu (rozměry kapsy: 28 x 27 x 6 cm). Prostřední komoru je vhodné, vzhledem k rozměrům použít na školní desky.
Přední komora je vhodná pro formát A4, např. pro sešity, dokumentaci, apod. nevejdou se do ní však školní desky. V přední komoře je přehledný organizér, se síťovanou kapsičkou na zip a kapsičkou na mobil. Organizér obsahuje ještě 3 menší kapsičky a jednu větší. V horní části této komory je odnímatelný klip na klíče s karabinou.

V přední části batohu jsou tři menší kapsičky na zip (zipy jsou černě sladěné s designem batohu). Prostřední kapsička na zip je měkce vypolstrovaná podšívkou s vlasem. Tato kapsička je vhodná např. pro uložení brýlí.


Dvě boční kapsy na zip, vhodné na láhev. Batoh je možné upravit na šířku pomocí bočních kompresních popruhů, zejména pokud batoh máte naplněný pouze částečně.

Ramenní popruhy jsou anatomicky tvarované a měkce polstrované. Popruhy je možné individuálně nastavit. Batoh je možné fixovat na ramenou pomocí flexibilní hrudní pásky, která však není součástí batohu.

Materiály použité pro výrobu tohoto studentského batohu splňují normy EU z hlediska nezávadnosti.

Zipová táhla jsou pogumovaná, příjemná do ruky. Design studentského batohu je barevně sladěný, ať už se jedná o výšivky na přední kapse a zádové části batohu, nebo plastová loga.

Sluchátka zdarma k batohu

 

AKCE 

Vyberte si jakýkoliv studentský batoh značky Topgal, Bagmaster, P+P Karton, Baagl, Hama, Ergobag nad 1499 Kč a získejte značková sluchátka značky

HAMA nebo THOMSON v hodnotě 150 Kč

ZDARMA

 

 


 

 

VÝPRODEJ ZNAČEK

SLEVA